FİTNESS

Sağlıklı Yaşamdan daha fazlası Yenilenmiş Palmalife GYM’de seni bekliyor!

Sağlıklı yaşamak önemlidir

Güzel görünmekten ziyade, vücudunuzun işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi için yediğiniz ve içtiğiniz şeylere özen göstermelisiniz! Biz de sizler için, beslenmenin ve sporun önemini bir kez daha vurgulamak adına, fazla kilolarından kurtulmanız için Palmalife GYM’de sizlerle buluşuyoruz. Doğru zayıflama ekzersizleri ile ideal kilonuza kavuşun!

http://www.palmalifegym.com/

Palmalife GYM

Bodrum Yalıkavak’ın en güzel koylarından biri olan Gökçebel Mevkii’nde konumlanan Palmalife Bodrum Resort & Spa, 2000m2 alanda yenilenen Palmalife GYM sağlıklı yaşam ve zayıflama merkezi ile haftanın 7 günü 08:00-23:00 saatleri arası hizmetinizdedir.

Fitness, Pilates, SPA ve Havuz Hizmetleri

Fitness birçok insanın bildiği gibi sadece kas yapmak değil kilo sorunu olan ve kilo almakta ve vermekte zorluk çeken insanların doktorların tavsiyesi ve kişinin tercih ettiği bir spor dalıdır. Sağlıklı yaşamın başı spordur ve hareketsiz vücut zamanla hamlaşır ve kas yapısı zayıflamaya başlar. Metabolizması bozuk insanlarda kolay kilo alma gibi durumlar görülebilir nedeni ise hareketsiz olan bedenin yakamadığı yağlar vücutta depolanarak kilo yapmasıdır. Fazla kilo yada aşırı zayıflık çeşitli hastalıklara sebebiyet verebileceği gibi bir hastalık nedeni ile de oluşabilmektedir.

Fitness sporu ile günde 30-45 dk arasında bir zamanınızı ayırarak ve haftada belli program çerçevesinde yaparak hem vücudunuzu zinde tutabilir hem hareketsizlikten kurtulabilir hemde güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Palmalife Gym olarak fitness yapmanızı tavsiye ediyor ve zinde bir bedene kavuşmanızı istiyoruz.

PALMALIFE GYM